Javni natječaj za Projekt menadžera

Ispis
Objavljeno Srijeda, 12 Studeni 2014

Bosna i Hercegovina

Federacija Bosne i Hercegovine

Županija Posavska

Općina Orašje

Općinski načelnik

Broj: 01-19-1582/14

Orašje, 11.11.2014. godine

            Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava broj: 2014/350-910 od 05.11.2014. godine, zaključenog između Europske Unije i Općine Orašje za Projekt: „Municipality of Orasje Sustainable Local Economic Development – MOSLED“ („Održivi lokalno ekonomski razvoj općine Orašje“)  Općinski načelnik objavljuje

JAVNI NATJEČAJ

za radno mjesto na određeno vrijeme – 26 mjeseci

  01. Projekt menadžer (Voditelj Projekta) - 1 (jedan) izvršitelj

        01.Opis poslova: Obavlja poslove koordinacije i organizacije implementacije projektnih aktivnosti, za koje i odgovara, koordinira rad cjelokupnog osoblja angažiranog na Projektu, obavlja pripremne aktivnosti provedbi postupaka javnih nabavki prema EU proceduri (PRAG), priprema izvještaje prema EU, redovno komunicira sa Savjetodavnim odborom Projekta, ažurira i prati budžet i operacionalizaciju akcijskog plana.

            Uvjeti: Pored općih uvjeta kandidat treba ispunjavati i slijedeće posebne uvjete :

            - VSS/VII/1 stupanj, ekonomski fakultet, odnosno završen drugi ciklus visokog obrazovanja po Bolonjskom sustavu studiranja,

            - minimalno pet 5 (pet) godina radnog iskustva na poslovima implementacije projekata financiranih iz EU i ostalih međunarodnih organizacija, provedbi postupaka javnih nabavki prema EU proceduri (PRAG), upravljanja lokalnim razvojem, suradnje sa MSP-om, te razvoja i upravljanja poduzetničkim zonama,

            - poznavanje metodologije upravljanja projektnim ciklusom (PCM),

            - odlične komunikacijske vještine,

            - poznavanje rada na računaru.

            Uz prijavu na Javni natječaj, prilažu se slijedeći dokumenti (originali ili ovjerene kopije):

   1. kraći životopis, adresa i kontakt telefon,

   2. fakultetska diploma, (nostrificirana diploma, ukoliko fakultet nije završen u BiH ili je diploma stečena u nekoj od država nastalih raspadom SFRJ nakon 06.04.1992. godine),

   3. uvjerenje o završenom Programu stručnog usavršavanja „Upravljanje projektnim ciklusom“

   4. uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 3 mjeseca),

   5. uvjerenje o državljanstvu (ne starije od 6 mjeseci) ili kopija CIPS-ove osobne iskaznice,

   6. potvrda o radnom iskustvu,

   7. dokaz o posjedovanju komunikacijskih vještina,

   8. dokaz o poznavanju rada na računaru.

            NAPOMENA: Izabrani kandidat će biti dužan dostaviti ljekarsko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti prije preuzimanja dužnosti.

Sve tražene dokumente treba dostaviti u roku od 8 (osam) dana od dana objavljivanja Javnog natječaja na službenoj Internet stranici općine Orašje, odnosno oglasnoj ploči općine Orašje, osobno u Šalter salu općine Orašje ili putem pošte preporučeno na adresu:

            OPĆINA ORAŠJE, Ulica Treća br. 45, 76270 ORAŠJE, sa naznakom "Prijava na Javni natječaj za radno mjesto Projekt menadžer“.

            Neblagovremene, neuredne i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

                                                                                                              OPĆINSKI NAČELNIK

                                                                                                                          Đuro Topić