Na Međunarodnom teakwondo prvenstvu u Orašju domaćini osvojili 56 medalja i 5 pokala

Ispis

Teakwando1

Teakwando1
Taekwondo klub Orašje, uz sufinanciranje Općine, organizirao je Međunarodno taekwondo prvenstvo „Orašje Open 2018.“ Najveći sportski događaj ove godine u Županiji Posavskoj, kojeg je otvorio načelnik općine Orašje Stanko Vincetić,

održan je u sportskoj dvorani Srednje škole fra Martina Nedića. Prvenstvo je okupilo 166 natjecatelja iz 14 klubova iz BiH i Hrvatske, a najviše priznanja pripalo je članovima TKD Orašje. Taekwondo klub Orašje trenutno broji 60 članova, a na prvenstvu je nastupio sa 43 borca u tri discipline i postigao izvanredan uspjeh. Ukupno su osvojili 56 medalja, od toga 13 brončanih, 19 srebrenih i 24 zlatne, te 5 pokala. Uz to, klub iz Orašja bio je i ekipno prvi u disciplini kick i vrtićanci, te po skupinama 1. mjesto mlađe kadetkinje i 3. mjesto ekipno mlađi kadeti.